KONST / Litografier / Färglitografi 12191508
nr 1219 1508
Michael Qvarsebo
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 67/200, bladets mått: 70x34 cm
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:08:21
700 kr
800 kr